Депутатський корпус

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

 

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ПО ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ

ІРКЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

  

№ п\п

П.І.П  депутата

№ округу

Село

Вулиці

1

Безуглий Микола Миколайович

1

с. Іркліїв

Вчительська, Литовченка, Платона Семиренка.

2

Демуз Раїса Іванівна

2

с. Іркліїв

Василя Доманицького, Гоголя, Лікарняна, провулок Український.

3

Фролова Людмила Миколаївна

3

с. Іркліїв

Чехова, Шевченка, провулок Франка.

4

Кут Тетяна Володимирівна

4

с. Іркліїв

Рябоконя, Соборності.

5

Олійник Ольга Іванівна

5

с. Іркліїв

Молодіжна, Польова, родини Требінських.

6

Рамазанов Юрій Абдуллаєвич

6

с. Іркліїв

Богдана Хмельницького, Черкаська.

7

Жмінько Надія Іллівна

7

с. Іркліїв

Благовісна, Київська, Левадна.

8

Митюк Степан Петрович

8

с. Іркліїв

Гагаріна, Прикордонна, Пушкіна.

9

Власенко Ганна Амброзіївна

9

с. Скородистик

Берегова, Лугова, Озерна, Підгірна, Приморська, Ярова.

10

Соломка Віталій Михайлович

10

с. Скородистик

Вишнева, Зелена, Івана Стешенка, Ланова, Миру, Молодіжна, провулок Садовий.

11

Жмінько Віктор Віталійович

11

с. Скородистик

Василя Доманицького, Воїнів Миротворців, Київська, Паркова, Шевченка, провулок Франка.

12

Сененко Микола Миколайович

12

с. Скородистик

Польова, Соборна, Сонячна, Шкільна.

13

Кучман Світлана Борисівна

13

с. Скородистик

Зоряна, Козацька, Космічна, Слави, Степова, Черкаська.

14

Лисенко Олександр Володимирович

14

с. Загородище

Гагаріна, Героїв Крут, Івана Ле, Лебедина, Садова, провулок Травневий.

15

Подолянець Тетяна Григорівна

15

с. Червоногірка

Григорія Сковороди, Жуковського, Шевченка.

16

Середа Микола Дмитрович

16

с. Воронинці

Вишнева, Героя праці Ганни Залозної, Лесі Українки, Набережна, Назаренка, Обушних, Шевченка, провулки Гагаріна, Зелений, Перемоги.

17

Кулик Олександр Володимирович

17

с. Мельники

Князівська, Лугова, пров. Механізаторів, Козацький,  вулиці Різдвяна, Артеменка, Перемоги, Гагаріна буд. 1-33.

18

Потапенко Ігор Володимирович

18

с. Мельники

Шевченка буд.40-76, Лесі Українки, Максима Рильського, Молодіжна,      провулок Лісний.

19

Неділько Микола Володимирович

19

с. Мельники

Вознесенська буд.1-104, Шевченка буд.2-38, Набережна, провулок Зарічний.

20

Галушка Віта Сергіївна

20

с. Мельники

Бугаївська, Небесної Сотні, Вознесенська   буд. 105а-146,     провулок Сосонський.

21

Водолєєва Тетяна Євгенівна

21

с. Мельники

Гагаріна буд. 34-98, Соснова, Садова, провулок Зелений.

22

Винник Володимир Григорович

22

с. Червонохиженці

Вишнева, Гагаріна, Гоголя, Івана Котляревського, Лесі Українки, Шевченка.

 

 

 

                        

 

 

 

 

Перегляди: 8304