ПОВІДОМЛЕННЯ!

21 червня 2019 року на 24 сесію Іркліївської сільської ради зареєструвалось 14 депутатів сільської ради із 22 обраних.

На порядок денний сесії було винесено 25 питань, а саме: про місцеві податки та збори на 2020 рік, про затвердження проекту, який фінансуватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Іркліївської ОТГ, про внесення змін до бюджету, змін до програми «Турбота» ( надання допомоги жителям громади, які потерпіли від нещасних випадків), земельні та інші питання.

Члени постійної комісії із земельних питань внесли пропозицію включити до порядку денного сесії питання «Про відкликання голови постійної комісії Митюка С.П.» та поставити його першим у порядку денному.

Не отримавши підтримки більшості присутніх депутатів, депутати Кулик О.В., Винник В.Г., Лисенко О.В. та Подолянець Т.Г. ( члени комісії із земельних питань)   демонстративно залишили   пленарне засідання, через що сесія була неповноважною та пленарне засідання було закритим.

Тому залишились не прийнятими важливі для жителів громади рішення:

- про місцеві податки та збори на 2020 рік , які пройшли погодження в Державній регуляторній службі України і мають бути прийняті до 01.07.2019 року згідно чинного законодавства;

- не затверджений проект на 2506300, 00 грн., який надається з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ і кошти можуть бути втрачені;

- не прийняті зміни до бюджету, що приведе до невиплати заробітної плати технічному персоналу навчальних закладів; несплати   рахунків за електропостачання закладів громади та вуличне освітлення і його ремонт; ремонт шкільних автобусів; енергоносії, комунальні послуги та ремонти закладів первинної медицини; не уточнені кошти самооподаткування на благоустрій кладовищ згідно рішень загальних зборів громадян та інше;

- не вирішені земельні питання згідно 5 заяв від юридичних та 16 -   фізичних осіб.

Список депутатів