Відповідно до клопотання старости Крутьківського старостинського округу Кандиби Наталії Петрівни виконавчий комітет Іркліївської сільської ради збирає пропозиції щодо перейменування в селі Крутьки – вулиці Лівобережна, в селі Чехівка – провулку Приморський.

Збір пропозицій триватиме з 25.10.2023 до 25.12.2023 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, зокрема юридичними особами за адресою: вулиця Устименка, буд. 140, село Крутьки Золотоніського району Черкаської області або надсилаються електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вебсайт: irkliiv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення.’

Реєстрація пропозиції (зауваження) здійснюється із зазначенням прізвищ, імені та по батькові особи, що їх подала, та її адреси.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування, місцезнаходження та реєстрації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Кандиба Наталія Петрівна.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) на офіційному сайті Іркліївської територіальної громади буде оприлюднено звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення питання перейменування.