Шановні працівники соціальної сфери Іркліївської територіальної грмади!

socsfera.jpg

Щиро вiтaю iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Під час війни ви залишаєтесь опорою та захистом для людей з обмеженими можливостями, літніх дідусів та бабусь, підтримуєте родини полеглих Героїв. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя

Не мaю сумнiву, що влaстивий Вaм морaльний тa професiйний потенцiaл i нaдaлi слугувaтиме iнтересaм громaди. Висловлюю слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя, високі професійні здібності.

Бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, миру, і нехай добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею!!

З повагою сільський голова Анатолій ПИСАРЕНКО