Розпочинається збір пропозицій до формування Програми соціально-економічного розвитку Іркліївської ОТГ на 2020 рік.

Шановні жителі Іркліївської ОТГ!

На основі наявних проблем та оцінки стану економічного і соціального розвитку громади у Програмі будуть визначені пріоритети соціально-економічного розвитку на 2020 рік, встановлені завдання та розроблені конкретні заходи щодо їх реалізації.

Для того, щоб вплинути на розбудову своєї громади, необхідно надати пропозиції відносно того, що варто включити до Програми соціально-економічного розвитку громади в цьому році. Це можуть бути питання, які стосуються будь-якої сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, економіки, інфраструктури, благоустрою. Головне - щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Пропозиції просимо надавати до сектору економічного розвитку та інвестицій Іркліївської сільської ради за адресою: с. Іркліїв, вул. Богдана Хмельницького 7 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 лютого 2020 року.

Всі зібрані ініціативи будуть опрацьовані сектором економічного розвитку та інвестицій Іркліївської сільської ради, передані на розгляд постійних комісій сільської ради та за результатами розгляду будуть включені до Програми соціально-економічного розвитку Іркліївської ОТГ на 2020 рік.

Діліться своїми пропозиціями та впливайте на розвиток нашої громади!

• Виконавчий комітет
  • Іркліївської сільської ради