Шановні жителі Іркліївської територіальної громади!

Повідомляємо, що відділом освіти Іркліївської сільської ради проводиться поточний ремонт протирадіаційних укриттів в Крутьківській гімназії та Староковрайському ліцеї. Розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт протирадіаційного укриття Крутьківської гімназії.

Також укладено договір та розпочато завезення дров до навчальних закладів громади.

Розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт підвального приміщення КЗ «Іркліївський ліцей» і проводиться капітальний ремонт підвального приміщення Іркліївського ЗДО «Веселка».

Силами батьків та педадогічного колективу завершується реконструкція приміщення на території Лящівської початкової школи для подальшого використання його як укриття.