З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Відтак, вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав становитиме 1598 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка), оформлення за 20 робочих днів - 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка).

Звертаємо увагу, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які оплатили адмінпослуги до 31.03.2024, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.